Аспен Інститут Київ - громадська неполітична організація, яка сприяє розвитку діалогу і взаєморозуміння між українськими лідерами з ключових питань, спрямованим на просування ціннісно-орієнтованого лідерства, розвитку культури ведення діалогу та розробки принципів суспільної взаємодії.

ДетальнiшеОфіційне відкриття
Аспен Інституту КиївФокус

Освіта
Справедливість і закон
Технології
Безпека та глобальні виклики
Національна ідентичність
Майбутнє міст
Бізнес і суспільство
Комунікації та культура
Мистецтво

Новини та події

Завершився відбір учасників семінару "Обрії майбутнього", що буде проводитися в рамках програми Aspen Teens в партнерстві з Klitschko Foundation 29-30 березня 2018 року. З 723 кандидатів було обрано 20 юнаків та дівчат:  Берегуляк Анастасія Ігорівна, Львівська область   Вороніца Іго...Щиро вітаємо Український Аспен Клуб з першим десятиріччям та бажаємо ще багатьох плідних десятиліть! Більше ніж десять років минуло, відколи участь в лідерських семінарах Аспен Інституту (США) надихнула першу групу лідерів українського суспільства шукати, обговорювати та втілювати ідеї, що зміню...Шановні друзі!
21-25 лютого 2018 р. у Дніпропетровській обл. відбувся семінар «Справедливість, закон і суспільство», в якому взяли участь українські адвокати, судді, прокурори, депутати Верховної Ради України, правозахисники, представники медіа, освіти тощо. Під час дискусії були обговорені питан...Раді повідомити, що Аспен Інститут Київ залучає Андрія Кулакова до розвитку програми для спільноти Інституту! Андрій Кулаков - медіа-менеджер та медіа-експерт. Працює Директором з програмної діяльності у громадській організації "Інтерньюз-Україна", де відповідає за виконання проектів, стратегічне планува...  Шановні колеги! Раді повідомити, що Наталія Яресько, Голова Наглядової ради Аспен Інституту Київ, візьме участь в неформальній панельній дискусії на Конференції з питань безпеки в Мюнхені,  18 лютого 2018, яку приймають наші партнери - Аспен Інститут Німеччини. ...
Міжнародна мережа партнерів

Пiдтримати Аспен Інститут Київ

КАЛЕНДАР

+380 44 220 04 30