Конкурс на участь у семінарі «Цінності та суспільство», Карпати, 11-17 листопада 2017 року

Аспен Інститут Київ оголошує конкурс на участь у семінарі для молодих лідерів «Цінності та суспільство», Карпати, 11-17 листопада 2017 року.

iv cla

детальнiше »


Фестиваль Ідей "Майбутнє спільнот", Одеса 25-27 серпня 2017 року

З 25 по 27 серпня 2017 року в Одесі буде проходити перший в Україні Фестиваль Ідей «Майбутнє спільнот», який організовано Impact Hub Odessa у партнерстві з The Aspen Institute Kyiv.

Фестиваль має на меті об’єднати мислителів та лідерів суспільної думки, бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та думками щодо пошуку шляхів впровадження у життя кращих з них.

На фестивалі очікується більш ніж 1000 учасників з усієї країни, буде організовано близько 100 подій різноманітних форматів (лекції, майстер-класи, тренінги, бесіди, панельні дискусії, стендові та демо- презентації та ін.) за участі провідних українських експертів та лідерів думок у 6 тематичних напрямах: технології, міський простір та спільноти, економіка майбутнього, освіта, мистецтво та медіа, здоров'я та краса. Фестиваль буде проходити на найсучасніших майданчиках Одеси: Impact Hub OdessaЗелёный театрТерминал 42IQSpaceAdvance Business School4City

Більш детальна інформація щодо Фестивалю розміщена на сайті події: http://ideasfest.in.ua 

Участь у подіях фестивалю - за попередньою реєстрацією. Взяти участь у фестивалі зможуть всі, хто зареєструється вчасно: https://goo.gl/QrpkCY

Команди Impact Hub Odessa та The Aspen Institute Kyiv закликають активних, ініціативних та небайдужих українців долучатися до формування програми фестивалю ідей «Майбутнє спільнот». 

Кожен може стати спікером фестивалю. Якщо Ви маєте ідею, що може змінити життя людей, міста, країни або навіть світу, запрошуємо вас подати заявку на презентацію ідеї до 17 липня: https://goo.gl/Vbf9rn

А якщо ви знаєте та хочете порадити нам цікавого спікера, то це можна зробити в цій формі: https://goo.gl/2D3rlx

Реєструйтеся та долучайтеся до наймасштабнішої події цього літа!

 

детальнiше »


Конкурс на участь у семінарі «Відповідальне лідерство», Карпати 21-27 жовтня 2017

Аспен Інститут Київ у співпраці з Асоціацією випускників Аспен-Україна оголошують конкурс на участь у семінарі «Відповідальне лідерство», який відбудеться в Карпатах 21-27 жовтня 2017р.

Аспен-семінари проводяться в Україні з 2008 року. Cемінари “Відповідальне лідерство” дозволяють українським лідерам осмислити фундаментальні основи доброго суспільства (good society), поглиблюючи розуміння, розширюючи горизонти і підвищуючи здатність вирішувати складні проблеми.

Участь у семінарі безкоштовна, на конкурсній основі. Робочі мови: українська та російська.

Для дискусії за круглим столом запрошуються лідери з різних сфер суспільства, які:
- досягли значних успіхів у бізнесі, політиці, державному секторі, громадскій діяльності, галузі науки, мистецтва тощо;
- мають активну громадську позицію;
- відкриті до пошуку нових смислів, рішень;

- від 30 до 55 років.

детальнiше »


Конкурс на участь у семінарі «Цінності та суспільство» Карпати, 11-17 березня 2017 року

Аспен Інститут Київ оголошує конкурс на участь в семінарі «Цінності та суспільство» Карпати, 11-17 березня 2017 року.

детальнiше »


Конкурс на участь в семінарі «Справедливість, закон і суспільство», Чернігівска облаcть 22-26 лютого 2017р.  

 

детальнiше »


1   2   3  

+380 44 220 04 30