Наталія Яресько візьме участь в неформальній панельній дискусії на Конференції з питань безпеки в Мюнхені,  18 лютого 2018

 

Шановні колеги!

Раді повідомити, що Наталія Яресько, Голова Наглядової ради Аспен Інституту Київ, візьме участь в неформальній панельній дискусії на Конференції з питань безпеки в Мюнхені,  18 лютого 2018, яку приймають наші партнери - Аспен Інститут Німеччини.

Разом с Куртом Волкером, Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України, Наталія обговорить стан українських перемовин та роль Німеччини у питаннях щодо актуальних проблем європейської безпеки з представниками німецької політики, аналітичних  центрів та корпоративного сектору.

детальнiше »


Конкурс на участь в семінарі «Обрії майбутнього», Київ, 29-30 березня 2018

 

В рамках програми Aspen Teens Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation проводять філософський семінар для підлітків «Обрії майбутнього». Учасники семінару разом зі своїми однолітками шукатимуть власні відповіді на важливі питання.

Постійні та швидкі зміни в усіх сферах життя вимагають від людини XXI століття розвитку нових навичок. Технологічні новації, соціальні зрушення, зміни клімату, перенасичення інформацією – ці та інші фактори постали перед людством новими викликами.

За крок до дорослого життя підлітки прагнуть знайти відповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія у житті? Відповіді на них, без сумніву, визначають життєвий шлях людини. І шукати їх потрібно самостійно.

детальнiше »


Оголошення щодо стажування

Оголошення щодо стажування

Кваліфікаційні вимоги:

- сильні комунікативні навички, як письмові, так і усні, англійською, українською та російською мовами;

- ознайомлення з концепціями та принципами good governance, а також з відповідною програмою як в Україні, так і на європейському просторі;

- навички координації питань, пов’язаних як із змістом виступів спікерів, так і їх логістики.

Обов'язки:

Інтерн буде працювати з командою Аспен Інституту Київ під час підготовки та проведення Форуму у ролі координаційного центру для обміну інформацією в рамках Aspen Initiative for Europe, а також з виступаючими та учасниками форуму. У наведеному нижче списку містяться основні види діяльності (деякі завдання можуть з'явитися під час перебування на посаді):

- участь у зустрічах, присвячених розробці та / або роз'ясненню порядку денного Форуму;

- ведення ефективних комунікацій з партнерами Аспен Інституту Київ, виступаючими та учасниками форуму;

- оновлення відповідної бази контактів;

детальнiше »


Конкурс на посаду Керівника програмного напряму

Аспен Інститут Київ оголошує конкурс на посаду керівника програмного напряму "Справедливість, закон та суспільство".

Основні обов’язки.

Справедливі та чесні відносини між людьми є фундаментом доброго суспільства. Хоча поняття справедливості завжди було предметом дискусій, сприйняття суспільних відносин як справедливих є основою для плідних соціальних взаємодій. Важливою є роль лідерів щодо поширення нових цінностей та практик в українському суспільстві. Аспен Інститут Київ сприяє створенню лідерської платформи задля забезпечення більш сталого та усвідомленого впливу на позитивні зміни системи правосуддя України. В контексті програмного напряму "Справедливість, закон та суспільство" проводяться тематичні семінари, круглі столи та інші заходи. Також було започатковано діалогову платформу для суддів Верховного суду. У 2018 році будуть організовані два семінари "Справедливість, закон та суспільство".

Цілі та завдання програмного напряму "Справедливість, закон та суспільство"

У цьому контексті необхі

детальнiше »


Щирі вітання Юлії Тичківській!

Юлія Тичківська, виконавчий директор Аспен Інституту Київ, увійшла до щорічного рейтингу Forbes "30 лідерів Європи віком до 30 років” в категорії "Law and Policy".

Юлія Тичківська є співзасновницею Відкритого Університету Майдану (ВУМ),  що виник під час «Революції Гідності» на Майдані 2013-14 років. Сьогодні ця громадська організація з центром у Києві нараховує 24 регіональних осередки та своєю діяльністю створює та розвиває неформальну освіту й самоосвіту,  доступні кожному громадянину України. ВУМ є платформою для обміну думками про майбутнє України, формування проактивного громадянського суспільства та розвитку громадянських компетенцій.

Щиро вітаємо та бажаємо Юлії нових професійних успіхів і досягнень!

Ознайомитись з рейтингом можна за посиланням: http://forbes.com/30-under-30-europ

детальнiше »


1   2   3   4   5  

+380 44 220 04 30