Конкурс на участь у семінарі «Цінності та суспільство», Карпати, 17-23 листопада 2018 року

Аспен Інститут Київ оголошує конкурс на участь у семінарі для молодих лідерів «Цінності та суспільство», Карпати, 17-23 листопада 2018 року.

До участі у конкурсі запрошуються лідери віком 27-35 років, які:

- досягли значних успіхів у бізнесі, політиці, державному секторі, суспільній діяльності, в різних галузях науки, мистецтва тощо;

- мають активну громадську позицію;

- відкриті до пошуку нових смислів, рішень.

Участь у семінарі безкоштовна, на конкурсній основі.

Робочі мови: українська та російська.

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 18 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ ВКЛЮЧНО.

Семінар - це унікальна можливість на деякий час відійти від повсякденних турбот і, беручи участь в модерованому сократичному діалозі, що спирається на класичні та сучасні тексти, поміркувати на

детальнiше »


Конкурс на участь у семінарі «Відповідальне лідерство», Карпати 20-26 жовтня 2018

Аспен Інститут Київ у співпраці з Асоціацією випускників Аспен-Україна оголошують конкурс на участь у семінарі «Відповідальне лідерство», який відбудеться в Карпатах 20-26 жовтня 2018 року.

Аспен-семінари проводяться в Україні з 2008 року. Cемінари “Відповідальне лідерство” дозволяють українським лідерам осмислити фундаментальні основи доброго суспільства (good society), поглиблюючи розуміння, розширюючи горизонти і підвищуючи здатність вирішувати складні проблеми.

Участь у семінарі безкоштовна, на конкурсній основі. Робочі мови: українська та російська.

Для дискусії за круглим столом запрошуються лідери з різних сфер суспільства, які:
- досягли значних успіхів у бізнесі, політиці, державному секторі, громадскій діяльності, галузі науки, мистецтва тощо;
- мають активну громадську позицію;
- відкриті до пошуку нових смислів, рішень;

- від 30 до 55 років. 

детальнiше »


Impact Hub Odessa та The Aspen Institute Kyiv вдруге проводять Фестиваль Ідей в Україні

The Aspen Institute Kyiv та Impact Hub Odessa вже вдруге проводять Фестиваль Ідей в Україні. На три дні з 24 по 26 серпня 2018 року в Одесі зберуться мислителі та лідери суспільної думки, бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та думками щодо пошуку шляхів впровадження у життя кращих з них.

Фестиваль ідей 2018 — це близько 100 подій, відомі спікери та експерти з України та світу, 1500 учасників з усієї країни, цікаві розмови та нові знайомства, розмаїття форматів — лекції, бесіди, панельні дискусії, презентації, сніданки та вечірки, новий рівень нетворкінгу. Події Фестивалю проходитимуть на найсучасніших майданчиках в центрі міста Одеса: 

детальнiше »


13-19 травня 2018 року під Києвом відбувся міжнародний семінар “Ціннісні основи лідерства у 21 столітті”

13-19 травня 2018 року під Києвом відбувся міжнародний семінар “Ціннісні основи лідерства у 21 столітті”, в якому взяли участь представники 11 країн. 

Семінар є регіональною неполітичною платформою, що створює можливість для встановлення горизонтальних комунікацій між лідерами різних країн та формування культури цивільності (civility).

Головні обговорення заходу концентрувалися навколо ціннісних основ лідерства в сучасну епоху, пошук прийнятних позицій для оцінки та вирішення конфліктних ситуацій, виявлення можливих напрямків співпраці. 

В ході 5-денного діалогу, що базувався на дослідженні значущих для світової культури текстів, учасникам була надана можливість обмінятися думками про те, що означає прожити хороше життя в гідному суспільстві.

детальнiше »


23-26 квітня 2018 року в м. Камакура, Японія відбулась зустріч Міжнародного комітету мережі Аспен Інститутів

23-26 квітня 2018 року в м. Камакура, Японія відбулась зустріч Міжнародного комітету мережі Аспен Інститутів, у якій взяла участь Юлія Тичківська, виконавчий директор Аспен Інституту Київ. Під час події партнери обговорили важливі питання щодо напрямків розвитку, а також взяли участь у закритому семінарі "Зіткнення цінностей: Захід, Схід та майбутнє демократії", який був організований Аспен Інститутом США та Аспен Інститутом Японії та модерований Еліотом Герсоном, Членом Наглядової ради Аспен Інституту Київ та віце-президентом Аспен Інституту США.

детальнiше »


1   2   3   4   5   6   7   8  

+380 44 220 04 30