29-30 березня 2018 року в Київській області відбувся семінар «Обрії майбутнього»

Перший семінар «Обрії майбутнього», що відбувся 29-30 березня 2018 року в Київській області, зібрав в одному колі 20 юнаків та дівчат з усієї країни. Цікаві та змістовні обговорення класичних та сучасних філософських текстів, спілкування з гостями семінару дали можливість – учасникам краще зрозуміти значущість діалогу, а організаторам – побачити шляхи подальшого розвитку програмного напряму.

«Найбільш сталою ознакою повсякденного життя є зміни» – така парадоксальна думка все частіше зустрічається як в роботах провідних мислителів сучасності, так і на робочих нарадах на підприємствах, в державних установах, громадських організаціях, наукових колективах тощо. Дійсно, важко назвати таку сферу нашого життя, яка б не зазнала суттєвих змін, обумовлених зростаючою доступністю інформації та транспортних сполучень, швидкістю комунікацій, відкритістю кордонів,

детальнiше »


17-23 березня 2018 року в Карпатах відбувся 17-й семінар

17-23 березня 2018 року в Карпатах відбувся 17-й семінар "Відповідальне лідерство".  У заході взяли участь 24 представники бізнесу, державних установ, громадських організацій, медіа, науки, культури тощо з різних регіонів України. Під час семінару учасники мали можливість ознайомитись з класичними та сучасними філософськими творами, взяти участь у різноформатній груповій роботі та спробувати вийти з ритму повсякденності на рівень роздумів і дискусій в колі українських лідерів задля переосмислення фундаментальних цінностей людства та основ доброго суспільства (good society). 
Наступний семінар "Відовідальне лідерство" відбудеться 20-26 жовтня 2018 року.

 

детальнiше »


Закінчився конкурс на участь у семінарі в рамках програми Aspen Teens

Завершився відбір учасників семінару "Обрії майбутнього", що буде проводитися в рамках програми Aspen Teens в партнерстві з Klitschko Foundation 29-30 березня 2018 року. З 723 кандидатів було обрано 20 юнаків та дівчат:

 1.  Берегуляк Анастасія Ігорівна, Львівська область
 2.   Вороніца Ігор Олександрович, Запорізька область
 3.  Дьяченко Іван Ігорович, Полтавська область
 4.  Зігунова Анастасія Олександрівна, Сумська область
 5.  Карасьова Таїсія Дмитрівна, Київ
 6.  Карпішина Карина Олексіївна, Дніпропетровська область
 7.  Колеснікова Тетяна Олександрівна, Луганська область
 8.  Колосов Ігор Олександрович, Запорізька область
 9.  Копань Богдан Радиславович, Київ
 10.  Кріпкі-Касадо Дар'я Олегівна, Київ
 11.  Ксинін Мартин Ігорович, Івано-Франківська область
 12.  Марченко Єгор Дмитрович, Київ
 13.  Матвійчук Анна Сергіївна, Дніпропетровська область
 14.  Петруняк Світлана Василівна, Одеська область
 15. детальнiше »


Щиро вітаємо Український Аспен Клуб з першим десятиріччям!

Щиро вітаємо Український Аспен Клуб з першим десятиріччям та бажаємо ще багатьох плідних десятиліть!

Більше ніж десять років минуло, відколи участь в лідерських семінарах Аспен Інституту (США) надихнула першу групу лідерів українського суспільства шукати, обговорювати та втілювати ідеї, що змінюють життя суспільства на краще. 

І вже у 2008-му році, десять років тому, учасники перших українських семінарів «Відповідальне лідерство», що проводилися за методикою Аспен Інституту, заснували Український Аспен Клуб, прагнучи продовжити діалог щодо важливих аспектів життя людини та суспільства.  Саме обмін думками, критичне мислення, аргументовані відповіді й уважне слухання – ось що дає ідеям резонувати, відлунювати та зміцнюватись, аж доки вони не проростуть за межі конференц-зали. Класичні та сучасні тексти, що відображають історію думки,

детальнiше »


21-25 лютого 2018 р. відбувся семінар «Справедливість, закон і суспільство»

Шановні друзі!
21-25 лютого 2018 р. у Дніпропетровській обл. відбувся семінар «Справедливість, закон і суспільство», в якому взяли участь українські адвокати, судді, прокурори, депутати Верховної Ради України, правозахисники, представники медіа, освіти тощо. Під час дискусії були обговорені питання ролі людини у суспільстві, філософські концепції ідеї справедливості, теми укладання суспільних угод, норм та принципів здійснення справедливості, відповідального лідерства, розвитку правового суспільства та ін.
Наступний семінар «Справедливість, закон і суспільство» заплановано провести 28 листопада – 2 грудня 2018 року.
Інформацію щодо конкурсу буде розміщено на сайті Аспен Інституту Київ в розділі Календар та на сторінці організації у Facebook у серпні 2018 року.

детальнiше »


1   2   3   4   5   6  

+380 44 220 04 30