Конкурс на участь в семінарі «Обрії майбутнього», Київ, 1-3 листопада 2018

 

Завершився відбір учасників семінару "Обрії майбутнього", що відбудеться в рамках програми Aspen Teens в партнерстві з Klitschko Foundation, 1-3 листопада 2018 р. в Київській області.

Серед 499 кандидатів було обрано 20 юнаків та дівчат:

детальнiше »


Конкурс на участь в семінарі «Обрії майбутнього», Київ, 1-3 листопада 2018

 

В рамках програми Aspen Teens Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation проводять філософський семінар для підлітків «Обрії майбутнього». Учасники семінару разом зі своїми однолітками шукатимуть власні відповіді на важливі питання.

Постійні та швидкі зміни в усіх сферах життя вимагають від людини XXI століття розвитку нових навичок. Технологічні новації, соціальні зрушення, зміни клімату, перенасичення інформацією – ці та інші фактори постали перед людством новими викликами.

За крок до дорослого життя підлітки прагнуть знайти відповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія у житті? Відповіді на них, без сумніву, визначають життєвий шлях людини. І шукати їх потрібно самостійно.

детальнiше »


Конкурс на участь у семінарі «Цінності та суспільство», Карпати 17-23 листопада 2018

Аспен Інститут Київ оголошує конкурс на участь в семінарі для молодих лідерів «Цінності і суспільство» Карпати, 17-23 листопада 2018.


До участі в конкурсі запрошуються лідери у віці 27-35 років, які:

- досягли значних успіхів у бізнесі, політиці, державному секторі, суспільній діяльності, в областях науки, мистецтва і т.д .;

- мають активну громадянську позицію;

- відкриті для пошуку нових смислів і рішень.

 

Участь в семінарі безкоштовна, на конкурсній основі.

Робочі мови: українська та російська.

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 20 ВЕРЕСНЯ 2018 року ВКЛЮЧНО.

Семінар - це унікальна можливість на деякий час відійти від повсякденних турбот і, беручи участь в модерується Сократичні діалозі, спирається на класичні та сучасні тексти, поміркувати на вічні теми цінностей, що створюють фундамент хорошого суспільства. Ун

детальнiше »


Конкурс на участь у семінарі «Справедливість, закон і суспільство», Дніпропетровська область, 28 листопада - 2 грудня 2018

Аспен Інститут Київ оголошує конкурс на участь у семінарі "Справедливість, закон і суспільство", який відбудеться у Дніпропетровській області 28 листопада-2 грудня 2018 року. 

Встановлення справедливих відносин між людьми є необхідною умовою доброго суспільства (good society). Незважаючи на те, що поняття справедливості, а також його зміст завжди були і залишаються предметом дискусійним, визнання суспільних відносин справедливими є основою успішної соціальної взаємодії. У той же час, справедливість є найважливішою чеснотою людини, яка визначається її волею і вчинками.

Потреба у справедливості існує в усіх сферах людських відносин, оскільки саме так узгоджуються наявні протиріччя, взаємовиключні вимоги та інтереси. Ця проблема суттєво загострюється в умовах кардинальних суспільних перетворень. Повною мірою можна стверджувати, що українське с

детальнiше »


Конкурс на участь у семінарі «Відповідальне лідерство», Карпати 20-26 жовтня 2018

Аспен Інститут Київ у співпраці з Асоціацією випускників Аспен-Україна оголошують конкурс на участь у семінарі «Відповідальне лідерство», який відбудеться в Карпатах 20-26 жовтня 2018 року.

Аспен-семінари проводяться в Україні з 2008 року. Cемінари “Відповідальне лідерство” дозволяють українським лідерам осмислити фундаментальні основи доброго суспільства (good society), поглиблюючи розуміння, розширюючи горизонти і підвищуючи здатність вирішувати складні проблеми.

Участь у семінарі безкоштовна, на конкурсній основі. Робочі мови: українська та російська.

Для дискусії за круглим столом запрошуються лідери з різних сфер суспільства, які:
- досягли значних успіхів у бізнесі, політиці, державному секторі, громадскій діяльності, галузі науки, мистецтва тощо;
- мають активну громадську позицію;
- відкриті до пошуку нових смислів, рішень;

- від 30 до 55 років. 

детальнiше »


1   2   3   4   5   6   7   8  

+380 44 220 04 30