Аспен Інститут Київ відкрився в Україні

Аспен Інститут Київ – провідник відкритого діалогу.

27  травня офіційно відкрився Аспен Інститут Київ. З нагоди відкриття відбулася конференція за участі Віце-президента Аспен Інституту США Елліота Герсона, представників міжнародної мережі Аспен Інститутів у світі, а також випускників Аспен семінарів в Україні.

Головна мета Інституту - сприяння відкритому та прозорому діалогу лідерів, обміну ідеями, підтримка відповідального та ціннісного лідерства на національному, регіональному та глобальному рівнях.

Рішення про відкриття Інституту в Києві, як повноцінного діючого члена мережі, було прийнято у листопаді 2015 року. Нині існує мережа з десяти міжнародних партнерів в Європі, Латинській Америці та Азії – Індія, Іспанія, Італія, Німеччина, Мексика, Румунія, Франція, Чеська Республіка, Японія. Упродовж 65 років Aspen Institute займається просвітницькою діяльністю, а також розвиває різноманітні програмні напрямки.

«Офіційне відкриття Аспен Інституту Київ пов’язано з тим, що Україна рухається європейським шляхом, прагнучі зайняти своє місце в європейській політиці, економіці, торгівлі та культурі», - сказала у своєму вітальному слові голова Наглядової Ради Аспен Інститут Київ Наталія Яресько. Вона додала, що Україна обрала цінності, які поділяють усі демократичні країни світу. «Сьогодні значення діяльності Аспен Інституту є надзвичайним з огляду на визначення цінностей та першочергових зобов’язань у процесі розбудови суспільства, у виконанні соціального контракту в Україні», - наголосила Наталія Яресько.

Зі вступним словом також виступив Елліот Герсон, віце-президент Aspen Institute USA. «Сьогодні я надзвичайно схвильований відкриттям Аспен Інституту Київ, ідея створення якого народилася вісім років тому», - наголосив він. Елліот Герсон зазначив, що діяльність Аспен Інституту Київ передбачає проведення семінарів, круглих столів та інших унікальних культурних і просвітницьких заходів, важливих для країни, а також тісну співпрацю з партнерськими Аспен Інститутами.

Конференція складалася з трьох панельних дискусій: «Відкритий діалог і добре суспільство», «Аспен Інститут. Місія та цінності» та «Відповідальне лідерство: рух до доброго суспільства».

Під час дискусії модератор однієї з панелей Олег Дерев’янко висловив впевненість, що Аспен Інститут Київ рухається правильним шляхом. У свою чергу член Координаційної ради випускників Аспен семінарів Юрій Перч наголосив: «Для мене рух і розвиток нашої спільноти – це набуття досвіду невеликих коаліцій. Рух на вдосконалення – це головне, на що надихає Аспен».

 

    

   

  

   

  

   

 

Старт роботи Аспен Інституту Київ

27 травня The Aspen Institute публічно оголосив про початок роботи Аспен Інституту Київ. Рішення про це було прийнято у листопаді 2015 року, як діючого члена мережі з десяти міжнародних партнерів в Європі, Латинській Америці та Азії. Планується, що Аспен Інститут Київ стане провідною платформою для відкритого діалогу щодо регіональних викликів.

«Ми пишаємося тим, що розвиватимемо цінності відповідального лідерства », - наголосив Віце-президент Аспен Інституту Елліот Герсон. «Сьогодні у світі є небагато місць, де цінності Аспену – толерантність, добра управлінська культура та пошук взаєморозуміння – затребувані більше ніж в Україні».

«Аспен Інститут підтримує своїх незалежних партнерів, таких як Аспен-Київ, оскільки ми прагнемо створити розмаїту глобальну спільноту лідерів, відданих вищому благові. Ідея «блага» має для Інституту особливе значення. Мотивації та інноваційні ідеї, народжені з обговорень за його круглим столом, дають поштовх для побудови «доброго суспільства» – такого, що постійно прагне вдосконалення, індивідуально і колективно, надихаючись обміркованими ідеями та вчиненими діями» - зазначив Президент і Виконавчий директор The Aspen Institute Уолтер Айзексон.

У рамках семінарів, програмних напрямів, конференцій і лідерських ініціатив, Аспен Інститут Київ надасть можливість лідерам із різних секторів економіки, політики, культури та громадського сектору працювати над вирішенням нагальних проблем, які стоять перед суспільством та бізнесом.

Наглядову раду Аспен Інститут Київ очолює Наталія Яресько, керівництво Інститутом здійснює Виконавчий директор Сергій Кошман.

The Aspen Institute – організація, що здійснює просвітницьку діяльність та дослідженнями з актуальних суспільних питань, головний офіс знаходиться у Вашингтоні, округ Колумбія.

Місія організації полягає у формуванні лідерських якостей, заснованих на загальнолюдських цінностях, з метою створення платформи для неупередженого обговорення критичних викликів сучасності.

"Я переконаний, що Аспен Київ допоможе надихнути покоління молодих українців стати відповідальними громадянами і лідерами амбіційної, сильної, справедливої, демократичної, процвітаючої і прогресивної країни", - зазначив Еліот Герсон. Аспен Інститут США започаткував свої лідерські семінари в Україні близько 8 років тому, і я раніше не міг навіть сподіватися на перспективи створення повноцінного Аспен Інституту в Україні. У мене немає жодних сумнівів у тому, що Інститут допоможе Україні розвинути потенціал, який непересічні люди зможуть досягти за допомогою активного громадянського суспільства та доброї управлінської культури як в уряді, так і бізнесі".

 

   

   

 

 

Анонс.

Офіційне відкриття Аспен Інституту Київ, як нового члена міжнародної мережі The Aspen Institute відбудеться 27 травня в Києві. Планується, що Інститут стане провідною платформою для відкритого діалогу з вирішення регіональних викликів.

Мета діяльності Аспен Інституту Київ – у рамках семінарів, програмних напрямів, конференцій та ініціатив дати можливість лідерам тих секторів суспільства, що мають ключове значення для сталого і перспективного розвитку країни, працювати над вирішенням критичних проблем, що стоять перед громадською спільнотою і бізнесом.

В конференції, присвяченій відкриттю Інституту, візьмуть участь:

На початку конференції з вітальною промовою виступить голова Наглядової ради Аспен Інститут Київ Наталія Яресько.

Матеріали конференції будуть доступні на сайті Аспен Інститут Київ.

+380 44 220 04 30