Конкурс на участь в семінарі «Обрії майбутнього», Київ, 1-3 листопада 2018

 

В рамках програми Aspen Teens Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation проводять філософський семінар для підлітків «Обрії майбутнього». Учасники семінару разом зі своїми однолітками шукатимуть власні відповіді на важливі питання.

Постійні та швидкі зміни в усіх сферах життя вимагають від людини XXI століття розвитку нових навичок. Технологічні новації, соціальні зрушення, зміни клімату, перенасичення інформацією – ці та інші фактори постали перед людством новими викликами.

За крок до дорослого життя підлітки прагнуть знайти відповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія у житті? Відповіді на них, без сумніву, визначають життєвий шлях людини. І шукати їх потрібно самостійно.

Семінар покликаний сформувати в учасників схильність до критичного мислення та поширити серед підлітків ідею ціннісно-орієнтованого лідерства, мотивувати їх до творення суспільства майбутнього.  

Під час семінару “Обрії майбутнього” учасники отримають мотивацію до саморозвитку, сформують цілі на майбутнє, за участі модератора обговорять з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, відносини в сім’ї та суспільстві, відстоювання своєї позиції та багато іншого.

Для кого цей семінар?

Ми шукаємо вмотивованих креативних підлітків віком 14-16 років, які навчаються у 10-му класі, готові мислити творчо та нести відповідальність за позитивні зміни у суспільстві.

Кількість учасників – 20 чоловік

Тривалість семінару – 3 дні (1-3 листопада 2018)

ЗАЯВКА

АНКЕТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 25 ВЕРЕСНЯ. 

3 жовтня 2018 ми оголосимо результати на сайті у розділі “Новини”.

Партнер проекту

Klitschko Foundation - всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм та Володимиром Кличками 13 серпня 2003 року,  яка  сприяє створенню належних умов для гармонійного розвитку молодого покоління України, його фізичного духовного та інтелектуального становлення.

Фінансування

Проект фінансується за кошти організаторів проекту – благодійного фонду Klitschko Foundation та громадської організації The Aspen Institute Kyiv.

+380 44 220 04 30