Impact Hub Odessa та The Aspen Institute Kyiv вдруге проводять Фестиваль Ідей в Україні

The Aspen Institute Kyiv та Impact Hub Odessa вже вдруге проводять Фестиваль Ідей в Україні. На три дні з 24 по 26 серпня 2018 року в Одесі зберуться мислителі та лідери суспільної думки, бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та думками щодо пошуку шляхів впровадження у життя кращих з них.

Фестиваль ідей 2018 — це близько 100 подій, відомі спікери та експерти з України та світу, 1500 учасників з усієї країни, цікаві розмови та нові знайомства, розмаїття форматів — лекції, бесіди, панельні дискусії, презентації, сніданки та вечірки, новий рівень нетворкінгу. Події Фестивалю проходитимуть на найсучасніших майданчиках в центрі міста Одеса: Impact Hub OdessaЗелёный театрiQSpaceAdvance Management Platform , 4City

Фестиваль Ідей — це відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, що формують сучасність та майбутнє різноманітних спільнот. 

Місія фестивалю полягає в об’єднанні зусиль мислителів та лідерів суспільної думки, бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та думками щодо пошуку шляхів впровадження у життя кращих з них.

Програма Фестивалю ідей формується так, щоб відтворити унікальну атмосферу інтелектуального пошуку. Цього року в програму додасться ще значна нетворкінгова складова.

Фестиваль Ідей-2018 фокусується на важливих для українського суспільства аспектах життя людини у швидкоплинному світі. Мова піде про людину у різних вимірах її діяльності, про її оточення та її найважливіші практики. 

Фестиваль Ідей запрошує всіх бажаючих реєструватися та пропонує потужну програму в таких тематичних потоках: мистецтво та медіа, наука та технології, міський простір, безпека, економіка, освіта, здоров'я та краса;

Участь у Фестивалі безкоштовна.

Реєстрація учасників за посиланням: https://goo.gl/oj6GZA

Якщо ви бажаєте стати спікером запрошуємо подати заявку до 21 червня: https://goo.gl/5H4P5S

Сайт Фестивалю Ідей: http://www.ideasfest.in.ua/ 


 

+380 44 220 04 30