Заявка

на участь в семінарі «Справедливість, закон суспільство»

21-25 лютого 2018 року

Дніпропетровська область

 

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 25 СІЧНЯ 2018 РОКУ ВКЛЮЧНО.

Ми зобов'язуємося і просимо кандидатів дотримуватися принципів конфіденційності щодо відбору на участь у семінарі. Факт заповнення цієї заявки є підтвердженням Вашої згоди на обробку персональних даних у внутрішній електронній базі Аспен Інституту Київ відповідно до законодавства України.

Вас може бути запрошено до участі в телеконференції для спілкування з координаторами Аспен Інституту Київ в період 29-30 січня 2018 р., про що буде повідомлено додатково.

Остаточне рішення щодо Вашої участі в семінарі, а також матеріали семінару будуть надіслані на вказану в анкеті електронну адресу до 1 лютого 2018 року.

Аспен Інститут Київ не інформує кандидатів про причини відмови в участі.

Із додатковими запитаннями звертайтеся до директора семінарських програм Аліни Шклярук або до координатора Аспен Інституту Київ Дарії Ішевської. 

e-mail: info@aspeninstitute.kiev.ua
тел.: +380 44 220 04 29
I. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯII. РЕКОМЕНДАЦІЇ (не більше, ніж від двох осіб; зверніть увагу, що текст рекомендації додавати не потрібно; у разі виникнення необхідності співробітники Інституту можуть безпосередньо зв’язатися з особою, яка Вас рекомендує)

+380 44 220 04 30