Повідомлення щодо підсумків конкурсу на заміщення посади виконавчого директора Аспен Інституту Київ

Наглядова рада Аспен Інституту Київ повідомляє про завершення конкурсу на посаду нового виконавчого директора Інституту і рішення призначити на цю посаду Юлію Тичківську з 1 листопада 2017 року.

Юлія є досвідченим менеджером, з 2009 по 2011 рік працювала керівницею міжнародних програм в Фундації підтримки реформ (The Reform Support Foundation), з 2012 по 2014 менеджером з розвитку бізнесу і з 2014 по 2017 віце-президентом Київської Школи Економіки, також має досвід роботи в керівниці групи радників Міністерства економіки України. Юлія є співзасновницею Відкритого Університету Майдану та центру вільної економіки Бендукідзе. В 2012 році Юлія закінчила факультет економічних наук Києво-Могилянської академії, є учасницею WEF Global Shapers Community.  У вересні 2017 року Юлія прийняла участь у міжнародному семінарі “Europe: the next generation, shares values”, який проводився Aspen Initiative for Europe.

Координація, посилення організаційної та фінансової забезпеченості, а також адміністрування діяльності програм, є основою для подальшого розвитку Аспен Інституту Київ, і ми бажаємо Юлії натхнення та успіхів в цій роботі.

Разом з тим, ми раді повідомити про те, що Сергій Кошман очолить розвиток одного з напрямків міжнародних програм Аспен Інституту Київ.

На конкурс було подано 152 заяви, з яких 94 були визнані кваліфікованими. Завдяки першим чотирьом етапам конкурсу журі визначило шість фіналістів, з яких за два етапи Наглядова рада обрала переможця.

Ми висловлюємо подяку компанії Hudson,  яка протягом всіх етапів надавала нам професійну та технічну підтримку в організації конкурсу.

Користуючись нагодою ми хочемо ще раз засвідчити Вам свою повагу і відкритість Аспен Інституту Київ до нових ідей та пропозицій. Ми бажаємо Вам успіхів у Вашій діяльності і всіх Ваших починаннях.

З повагою,

Наглядова рада

Аспен Інститут Київ

+380 44 220 04 30