Про нас

Аспен Інститут Київ – громадська неполітична організація, яка сприяє розвитку взаєморозуміння між українськими лідерами з ключових питань, підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, розвитку культури ведення діалогу про принципи суспільної взаємодії. Інститут дотримується моделі Aspen Institute (США), використовуючи метод діалогу задля вирішення важливих питань і проблем. Аспен Інститут Київ надає можливість для неформального обговорення різних точок зору з питань сучасних викликів, з якими стикаються суспільство і бізнес.

детальнiше »


Наглядова рада

детальнiше »


Команда Аспен Інституту Київ

детальнiше »


The Aspen Institute

Аспен Інститут є організацією, яка займається освітньою діяльністю та програмними напрямками. Інститут розташований у Вашингтоні (округ Колумбія, США). Місією організації є просування лідерства, заснованого на загальнолюдських цінностях, з метою створення та розвитку платформи для неупередженого обговорення критичних проблем сучасності. Аспен Інститут володіє кампусами в Аспені (Колорадо) і на річці Уай (Меріленд). У інституту також є офіс у Нью-Йорку і міжнародна мережа партнерів.

Більше про the Aspen Institute http://www.aspeninstitute.org/about

детальнiше »


Міжнародна мережа партнерів

The Aspen Institute має міжнародних партнерів в Празі (Чеська Республіка); Парижі (Франція); Берліні (Німеччина); Римі (Італія); Бухаресті (Румунія); Мадриді (Іспанія); Нью Делі (Індія); Токіо (Японія); Мехіко (Мексика); та Києві (Україна). Ці центри розробляють власні програми, проводять конференції та семінари з регіональних питань, глобальних викликів і розвитку лідерства. Партнери тісно співпрацюють з Аспен Інститутом, проектуючи унікальні програми, при цьому залишаються прихильниками місії ціннісно-орієнтованого лідерства і просвітницького діалогу.

детальнiше »


+380 44 220 04 30