Програма для молодих лідерів

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Аспен Інституту Київ є програми для молодих лідерів. Річна програма спрямована на розвиток лідерського потенціалу людей у віці від 27 до 35 років, які досягли суттєвих професійних позицій та отримали значні результати у суспільній діяльності.

Конкурс на участь в семінарі для молодих лідерів "Цінності та суспільство", 26 листопада - 2 грудня 2016, с. Ластівка, Львівська область

Конкурс на участь в семінарі для молодих лідерів "Цінності та суспільство", 11-17 березня 2017, с. Ластівка,  Львівська область

детальнiше »


Сократівський семінар

Сократівські семінари дозволяють учасникам детально дослідити одну з тем. Дискусії розгортаються довкола викликів сучасності та проходять за участі досвідчених модераторів, які заохочують колег ділитися поглядами та з'ясовувати переконання один одного. Семінари проводяться з використанням сократичного методу, сприяючи розгляду ідей та обміну думками. Основна робоча мова семінарів – англійська.

детальнiше »


Лідерські програми

Аспен семінар «Відповідальне лідерство» збирає лідерів для дискусій за круглим столом. Класичні тексти Аристотеля, Гоббса, Руссо, Толстого і Гавела, що відображають всю міць людської цивілізації, є відправними точками для змістовних бесід. Питання, поставлені групою під час дискусій, можуть бути такими ж блискучими, як і мудрість вічних текстів.

Докладніше про лідерські семінари – в статті Тодда Брейфогля «Наша тривала нецивільність і перспектива семінарів Аспену»

детальнiше »


Програмні напрями

Аспен Інститут Київ, виходячи з довгострокових цілей, розвиває програмні напрями з метою підтримки лідерів тих секторів суспільства, що мають ключове значення для сталого і перспективного розвитку країни.

У 2016-2018 роках програмні напрями «Освіта» та «Справедливість і закон» були обрані як найбільш пріоритетні. Також планується впровадження таких напрямків як «Технології та суспільство», «Національна ідентичність» та інші.

Програмні напрями передбачають дослідження відповідних галузей, підтримку діалогу щодо актуальних проблем певного сектору, організацію громадських форумів, проведення тематичних семінарів, здійснення публікацій тощо.

детальнiше »


+380 44 220 04 30