Публічні події

ФЕСТИВАЛЬ ІДЕЙ

Швидкоплинні, всеохоплюючі зміни, що стали визначальною ознакою сьогодення, обумовлюють потребу в переосмисленні засадничих основ людського буття в світі. Технологічні новації, соціальні зрушення, зміни клімату, економічні свободи, інформаційна строкатість, плинність суспільних інституцій – ці та інші фактори загострюють проблеми пошуку себе, утвердження власного способу життя та гідного місця людини в спільноті, переоцінки цінностей, успадкованих від попередніх поколінь.

Фестиваль ідей – відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, де уможливлюється обмін ідеями щодо гідного та щасливого життя людини у світі, що стрімко розвивається. Понад 100 спікерів, більше 100 окремих сесій різних форматів та тематичних напрямів – від лекцій і презентацій до дискусій і бесід віч на віч – створюють унікальну атмосферу інтелектуального пошуку. Місія фестивалю полягає в об’єднанні зусиль мислителів та лідерів суспільної думки, лідерів бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших сп

детальнiше »


Програма для Аспен-спільноти

Створення активної спільноти учасників семінарів та програм Аспен Інституту Київ – один з найважливіших результатів нашої діяльності. Аспен Інститут Київ пропонує членам спільноти долучитися до програми, що включає 4 дводенних семінари на рік та інші цікаві заходи – бесіди з провідними експертами в різних сферах знань та практики, панельні дискусії, щорічні зустрічі членів Аспен-спільноти тощо. Семінари та інші заходи програми для Аспен-спільноти присвячені питанням, актуальним для лідерів сучасного українського суспільства.

детальнiше »


Лідерські семінари

Семінар “Відповідальне лідерство”

Семінар «Відповідальне лідерство» є флагманом програмної діяльності Аспен Інституту. Семінари “Відповідальне лідерство” проводяться в Україні з 2008 року, уможливлюючи українським лідерам осмислити фундаментальні основи доброго суспільства (good society), поглиблюючи розуміння цінностей, що лежать в основі повсякденних рішень, та підвищуючи тим самим здатність вирішувати складні проблеми. Семінар збирає лідерів для дискусій за круглим столом. Класичні та сучасні тексти - від Платона та Арістотеля до Мартіна Лютера Кінга та Вацлава Гавела - є відправними точками для переосмислення учасниками особистих та спільних переконань у лабораторії ідей семінару. Загалом було проведено 16 семінарів, в яких взяли участь близько 370 українських лідерів з усіх регіонів України. У 2018 заплановане проведення двох семінарів «Відповідальне лідерство».

Заявка на участь

 Семінар “Цінності та суспільство&

детальнiше »


Програмні напрями

Аспен Інститут Київ, виходячи з довгострокових цілей, розвиває програмні напрями з метою підтримки лідерів тих секторів суспільства, що мають ключове значення для сталого і перспективного розвитку країни. У 2016-2018 роках програмні напрями «Освіта» та «Справедливість і закон» були обрані як найбільш пріоритетні. Також планується впровадження таких напрямків як «Технології та суспільство», «Національна ідентичність» та інші. Програмні напрями передбачають дослідження відповідних галузей, підтримку діалогу щодо актуальних проблем певного сектору, організацію громадських форумів, проведення тематичних семінарів, здійснення публікацій тощо.

детальнiше »


+380 44 220 04 30